Haberler

Ürün Kataloğu

Ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilmek için buraya tıklayarak Ürün Kataloğumuza göz atabilirsiniz.

Katalog PDF formatındadır. Okuyabilmeniz için Acrobat Reader programı bilgisayarınızda kurulu olmalıdır.

 

Başaranlar CNC Makina Takım San. Tic. Ltd.

Şirketimiz Başaranlar Talaşlı İmalat ve Makina San. Ltd. Şti. ünvanıyla 1997 senesinde kuruldu. Bu tarihten başlayarak, bünyesinde barındırdığı nitelikli ve tecrübeli çalışanlarıyla, CNC takım tezgahlarında makina imalatçılarına, döküm ve otomotiv sanayisine seri metal işleme alanında hizmet sundu.

Bu hizmetinin yanısıra 2000 li yıllara HASSTAK markası ile hassas makina takımları imalatını başlatarak adım attı.

HASSTAK çatısı altında Türkiyede ilk olarak HASSbara markasıyla Ayarlanabilir Hassas Delik Büyütme Takımlarını, sanayimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, makina takımları pazarına sundu.

HASSTAK ailesine kanal freze takımları HASSkanal, ağaç işleme takımları da eklenerek ürün yelpazesi genişleyerek devam etmiştir.

HASSbara hassas delik baralama takımlarıyla kalıp imalatçılarına, seri üretim yapan metal işleme atölyelerine, fabrikaların talaşlı imalat bölümlerine çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Bugün gerek metal işleme alanında ve gerekse makina takımları imalatında müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi düstur edinmiş yönetici ve çalışanlarıyla şirketimiz dünyaya ve insanlığa sunabileceği hizmetlerinin bulunduğu inancıyla, sorumluluklarının bilinci içinde çalışmalarını sürdürmektedir.